سفارش تبلیغ
صبا
بارالها ! صداها فرو نشست و جنبش ها آرام گرفت و هر دوستی، با محبوب خود خلوت کرد . من نیز با تو خلوت کرده ام . تو محبوب منی . پس خلوت امشب مرا با خود، [سبب] رهایی از دوزخْ قرار ده . [امام صادق علیه السلام ـ در دعایش ـ]

وبلاگ بر و بچه های پیروان ولایت


                به نام خدا

سلام

خوب مطلبم رو از کجا شروع کنم

 

آها دو سه روز پیش من برای خریدن یه هدیه که زیاد مهم نیست چی بود خوشبختانه یا متاسفانه گذرم  به بیست متری افسریه افتاد دوستانی که بیست متری رو ندیدند حتما وصفشو شنیدن البته حتما بیاند ببینید چون شنیدن کی بود مانند دیدن .میدونید اصلا تو بیست متری اب و هوا یه جور دیگه است هوا گرمه یا بهتر بگم از جاهای دیگه گرمتر برای همین رهگذرهای اصلی بیست متری یعنی خانمها برای مبارزه با این گرما تلاش می کنند به این طریق که شلوارهای کوتاه تر می پوشند وروسری ها رو عقب میبرند. حکایت اینها حکایت اون بابائی که رفته بود امارات یا بقول بروبچ فرنگ رفته دبی. ازش پرسیدن خوب دبی چطور بود.گفت :

 

والا ماجز گرما چیزی ندیدیم .گفتند : آخه چطور .گفت:وقتی سوار هواپیما شدم من حس کردم لباس مسافرها کمتر شده  آقا ما هر چی به دبی نزدیک تر شدیم من دیدم لباسها هی کم و کمترمیشه بعد از یکی از مهماندارا که مثل اینکه خودش هم از گرما شاکی بود وبرای فرار از گرما اونم تصمیم گرفته بود لباسها شو کمتر کنه پرسیدم خانم قضیه چیه خیلی راحت گفت: خوب گرمه .بعدها من این گرما رو بیشتر حس کردم مخصوصاکنا ر ساحل که هوا خیلی گرم بود وبعضی ها اصلا گرما زده شده بودنند......!!؟

 

حقیقتش من نمودم تصورتون از کسایی که مطلب تو این وبلاگ مینویسن چیه ولی اگه تصورتون اینه که یه مشت آدمی که یه متر ریش دارن و یه رون دارن ذکر میگن این مطالب رو مینویسن اشتباهه من یه کسی ام مثل شما یه رهگذر یه دانشجو یه کسی که اولین معیارش ایرانی بودنش ما از ایرانی بودنمون چقدردور شدیم  مسلمان بودنمون پیش کش. واقعا این لباس ها چیزی از ایران و ایرانی به یاد شما میاره من که فکر نمیکنم بیشتر آدم یاد آمریکا کانادا وکشورهایی از این قبیل می افته . میدونید دیگه بحث مبارزه با بد حجابی

یا بهتر بگم بی حجابی فقط مربوط به یه قشر خاص نمیشه.بلکه اقشار مختلف جامعه ازآن به ستوه آمده اند نمونه اش هم همون گروهی که جلوی مجلس برای اعتراض به عدم مبارزه با بی حجابی تجمع کردند که این مسئله بعلاوه مسائل دیگر از جمله ملاقات آیت الله مکارم شیرازی با رئیس قوه قضائیه وتاکید ایشان به مبارزه  با بی حجابی خود باعث این شد که مجلس طرح ساماندهی مد ولباس را در دستور کار خود قرار دهد البته بماند که اقای افروغ رئیس کمیته قضائی مجلس رسیدگی به این مسئله را مستلزم مدت زمان زیادی میداند

چون مجلس در این مورد با مشکلات زیادی روبروست از جمله نحوه برخورد با این مسئله که خیلی مهم است.چون مسائلی از قبیل اختیاری بودن یا اجباری بودن وهمینطور مداخله انتظامی برای بررسی دارای نقش پررنگی است .مثلا برای اجرای انتظامی مقوله حجاب یکی از مشکلات اصلی چگونگی انجام این کار است .

فرض کنید دختری بعلت بد حجابی با توجه به برخورد انتظامی این مورد به زندان بیفتد که همین زندان باعث به وجود امدن مفاسد زیادی میشود پس در اجرای این مورد باید با دقت وحساب شده عمل شود.به هر صورت امیدوارم دیر یا زود مجلس این کار را سروسامان دهد.ولی اقایان وخانم های محترم باید برای تابستان وگرما اماده شویم احتمالا تیپ ها مدها والبته ادمهای جدیدی خواهیم دید خدا کنه تابستان خیلی گرمی را شاهد نباشیم.

نمیدونم مطلبم چقدر روشن بود اما امیدوارم از کنار این حقیقت هم مثل حقایق دیگر عبور نکنیم در ضمن این عکسها رو هم از برو بچه های گروه جرقه گرفتم البته اگه عکس از بیست متری بخواید میشه تهیه کرد.اما از کنار ساحل عکس نخوایندچون اولا من تحمل گرمای شدید رو ندارم بعدم اینکه سانسور این عکس هاخداییش سخته !!؟در پایان باید بگم مطلب من نعره ای نیست ولی اوج یک صداست امیدوارم این صدا گوش ،و چشمتون رو ازار نداده باشه.              

                                                                                ممنونم. خدانگهدار

 معاونت طرح ::: سه شنبه 85/2/5::: ساعت 3:7 صبح


>> بازدیدهای وبلاگ <<
بازدید امروز: 9
بازدید دیروز: 10
کل بازدید :51011
 
 > >>اوقات شرعی <<
 
>> درباره خودم<<
مدیر وبلاگ : واحد ترویج پیروان ولایت[144]
نویسندگان وبلاگ :
مسئول کانون (@)[14]

اکبر محرابی[4]
مرتضی ذادق آبادی[10]
مجتبی سخایی[30]
پیمان صفری[0]
امیر حسین حیات[0]
هادی جاموسی[21]
میثم سرو حسینی[34]
سعید احدزاده[0]
معاونت طرح (@)[6]

مصطفی خسرو ابادی[22]
مجید عزیزی نژا[0]
وحید مظاهری[2]
سعید پورذکریا[16]
بابک احمدی[0]
احسان ثبوتی[2]

 
 
 
>>لوگوی دوستان<<
 
 
>>اشتراک در خبرنامه<<
 
 
>>طراح قالب<<