سفارش تبلیغ
صبا
[ و فرمود : ] دوستان خدا آنانند که به درون دنیا نگریستند ، هنگامى که مردم برون آن را دیدند ، و به فرداى آن پرداختند آنگاه که مردم خود را سرگرم امروز آن ساختند ، پس آنچه را از دنیا ترسیدند آنان را بمیراند ، میراندند ، و آن را که دانستند به زودى رهاشان خواهد کرد راندند و بهره‏گیرى فراوان دیگران را از جهان خوار شمردند ، و دست یافتنشان را بر نعمت دنیا ، از دست دادن آن خواندند . دشمن آنند که مردم با آن آشتى کرده‏اند . و با آنچه مردم با آن دشمنند در آشتى به سر برده‏اند . کتاب خدا به آنان دانسته شد و آنان به کتاب خدا دانایند . کتاب به آنان برپاست و آنان به کتاب برپایند . بیش از آنچه بدان امید بسته‏اند ، در دیده نمى‏آرند . و جز از آنچه از آن مى‏ترسند از چیزى بیم ندارند . [نهج البلاغه]

وبلاگ بر و بچه های پیروان ولایت


دو خبر داغ از طرح پیروان ولایت 

کمک بچه های پیروان ولایت به بچه های فلسطین

 

اعضاء طرح پیروان ولایت در یک اقدام خودجوش و در راستای پیروی از دستور مقام معظم رهبری و عملی نمودن شعار مرگ بر اسرائیل ، مبلغ 270000 ریال را به مردم مظلوم فلسطین اهدا کردند .

به امید روزی که سرزمین فلسطین از چنگال صهیونیست غاصب خارج شود و این سخن امام خمینی(ره) که فرمودند : اسرائیل باید از صحنه روزگار حذف شود به واقعیت بپیوندد . 

 

  • اردوی زیارتی  قم – جمکران

 

در ایام وفات حضرت فاطمه معصومه (س) ، بچه های پیروان ولایت به زیارت این بانوی گرامی و مسجد مقدس جمکران مشرف خواهند شد . این اردوی یک روزه در تاریخ جمعه 22 اردیبشت ماه 85 برگزار می شود .

 

 واحد ترویج پیروان ولایت ::: سه شنبه 85/2/12::: ساعت 6:28 عصر


>> بازدیدهای وبلاگ <<
بازدید امروز: 8
بازدید دیروز: 2
کل بازدید :49598
 
 > >>اوقات شرعی <<
 
>> درباره خودم<<
مدیر وبلاگ : واحد ترویج پیروان ولایت[144]
نویسندگان وبلاگ :
مسئول کانون (@)[14]

اکبر محرابی[4]
مرتضی ذادق آبادی[10]
مجتبی سخایی[30]
پیمان صفری[0]
امیر حسین حیات[0]
هادی جاموسی[21]
میثم سرو حسینی[34]
سعید احدزاده[0]
معاونت طرح (@)[6]

مصطفی خسرو ابادی[22]
مجید عزیزی نژا[0]
وحید مظاهری[2]
سعید پورذکریا[16]
بابک احمدی[0]
احسان ثبوتی[2]

 
 
 
>>لوگوی دوستان<<
 
 
>>اشتراک در خبرنامه<<
 
 
>>طراح قالب<<